ŞİRKETİMİZ


Firmamız gayrimenkul alım satımı, müşavirlik, proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, lüks konut yatırımları, gayrimenkul değerleme hizmetleri, profesyonel Yönetim &Temizlik ve Otomotiv sektörlerinde faaliyetlerini üst seviyede sürdürmektedir.

Profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için çalışıyoruz.


Araç Alım Satım Hizmetlerini yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Araç Kiralama Hizmetleri KYC Group ile araç almak - kiralamak şimdi çok daha kolay ve hesaplı! Bu hizmet modelimizde birçok kriteri dikkate alırız. Müşterilerimize en kolay araç alım - satım çözümleri sunmaktayız.


Gayrimenkul İşlemleri


Gayrimenkul yatırımlarınız için eksiksiz danışmanlık hizmeti veren firmamız eğitimli kadrosuyla sektöre yenilikler getirmeye devam etmektedir.

KYC GROUP


  • Gayrimenkul Alım - Satımı,

  • Müşavirlik,

  • Proje Geliştirme,

  • Yatırım Danışmanlığı,

  • Lüks Konut Yatırımları,

  • Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri,

  • Profesyonel Yönetim &Temizlik Hizmetleri,

  • Otomotiv Alım - Satımı,

Gayrimenkul yatırımlarınız için eksiksiz danışmanlık hizmeti veren firmamız eğitimli kadrosuyla sektöre yenilikler getirmeye devam etmektedir. ‘‘KYC GROUP’’, profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır.

Hedefimiz gayrimenkul danışmanlık sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirerek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet verebilmektir.

Amacımız, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları oluşturmak, bulmak, satış ve satış sonrasında müşteri haklarını koruyarak güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmaktır. İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mimari iş olarak görmeyip; tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanlarını müşteriye sunmaktır.

Firmamız gayrimenkul alım satımı, müşavirlik, proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, lüks konut yatırımları, gayrimenkul değerleme hizmetleri, profesyonel Yönetim &Temizlik ve Otomotiv sektörlerinde faaliyetlerini üst seviyede sürdürmektedir.

KYC GROUP pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranızın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal, ulusal ve uluslararası anlamda hizmetler sunmaktadır…

 
NEDEN BİZ!


Bizi Tercih Etmeniz İçin Çok Fazla Nedeniz Var!

Çünkü Biz;. Sıfır Risk Politikasıyla Hizmet Veriyoruz.


22

Yıllık Tecrübe

8

İş Alanlarımız

340

Tamamlanan Proje

1278

Mutlu Müşteriler

 

340

TAMAMLANAN PROJE


Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları oluşturmak, bulmak, satış ve satış sonrasında kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.